Про ремонт дороги Устилуг-Луцьк-Рівне говорили на виїзній нараді

28 Вересня 2017, 12:42
8834

На Волині активно працюють над покращенням дорожньої інфраструктури, ремонтуючи стратегічно важливі транспортні шляхи. Аби побачити реальний стан справ на об’єкті - дорозі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне 27 вересня, під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика відбулася виїзна нарада, під час якої  проаналізували побачене та окреслили подальші вектори роботи.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області спільно з головами Володимир-Волинського, Локачинського районів, міста Володимир Волинський, а також головами сільських селищних рад, через територію яких проходить автошлях, зустрілись у селі Смолигів Луцького району, де вже укладений кінцевий шар асфальтобетону. Взяв участь у нараді й керівник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький, - повідомляє прес-служба ОДА.

При загальній кошторисній вартості проекту у 739 млн грн, станом на 27 вересня 2017 року, уже освоєно 215,5 млн гривень. Визначені для роботи ділянки підрядних організацій ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» та ТзОВ «Автомагістраль-Південь», за окремими видами робіт, будуть завершені до кінця листопада 2017 року.

– Нині, працівники служби автомобільних доріг спільно із субпідрядними організаціями працюють над облаштуванням освітлення. Загальна протяжність освітлення на трасі повинна бути 6,5 кілометрів, – повідомив начальник служби автомобільних доріг в області Анатолій Посполітак.

Уже визначено дві субпідрядні організації, які виконуватимуть роботи з освітлення як зі сторони Володимира-Волинського так і Луцька. Ними стали  виробничо-монтажне підприємство «Електросервіс» та  окрема філія ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Окрім того, визначена кількість  автопавільйонів, заїзних площадок, окреслені місця освітлення пішохідних переходів, яких на усій протяжності дороги повинно бути 20.

Попри зроблене, підрядні організації відстають від попередньо узгоджених графіків завершення робіт. Володимир Гунчик, своєю чергою пояснив, що проблема – у нестачі залізничних вагонів для перевезення необхідних матеріалів. Нині ж їх возять автомобільним транспортом, що призводить до подорожчання та затримки. За словами голови облдержадміністрації,  звернення щодо порушеного питання уже подали у Кабінет Міністрів України, Міністерство інфраструктури України, однак це проблема загальноукраїнська і потребує комплексного підходу.

Читайте також: Показали фото з ремонту дороги «Луцьк-Володимир»

Загалом же, роботи на об’єкті тривають. Вкотре керівник найвищої виконавчої гілки влади в області наголосив на необхідності консолідації зусиль усіх рівнів, співпраці субпідрядних організацій, задля досягнення позитивного результату та якісно нового розвитку дорожньої інфраструктури краю.

Коментар
25/04/2024 Середа
24.04.2024