У Володимирі відзначили військовослужбовців зенітно-ракетної батареї

20 Жовтня 2021, 17:30
У Володимирі відзначили військовослужбовців зенітно-ракетної батареї 441
У Володимирі відзначили військовослужбовців зенітно-ракетної батареї

В актовому залі зенітно-ракетного полку відбулась урочиста зустріч військовослужбовців, які прибули на постійне місце дислокації.

За підсумками виконання завдань було відзначено військових 2-ої зенітної ракетної батареї. До привітань долучилось командування полку та секретар міської ради Іван Юхимюк, інформують на офіційній сторінці громади у фейсбуці.

За відмінне виконання службових завдань в єдиній системі протиповітряної оборони держави оголосили Подяку міського голови і відзначили  грошовою премією військовослужбовців Юрія Сенатора, Андрія Матвійчука та Сергія Ткачука.

 Довідково:

 39-й зенітний ракетний полк призначений для надійного прикриття загальновійськових частин, від ударів противника з повітря в різних видах бою.

Основним завданням підрозділів полку є: розвідка повітряного простору на наявність сил та засобів противника та надійне прикриття від ураження противника з повітря. На озброєнні має різні типи зенітних ракетних ( зенітних артилерійських ) комплексів з високими можливостями ураження сучасних засобів повітряного нападу в широкому діапазоні висот та швидкостей їх польоту в різних умовах метеообстановки та часу доби.

Створений 39-й зенітний ракетний полк 27 грудня 2016 року, і вже з листопада та по травень 2017 року виконував бойові завдання, щодо оборони нашої держави, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності на сході.

Коментар
09/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021