У Володимирі-Волинському привітали ювілярку з 95-річчям

25 Листопада 2021, 12:20
У Володимирі-Волинському привітали ювілярку з 95-річчям 225
У Володимирі-Волинському привітали ювілярку з 95-річчям

Жителька Володимира-Волинського Ольга Гапонюк відзначила 95-літній ювілей.  

З цієї нагоди заступник міського голови Андрій Гудим завітав до ювілярки, аби привітати її, вручивши подяку міського голови та грошову допомогу, йдеться на сайті міської ради.

Долучились до привітань на адресу ювілярки і заступниця начальника управління соціальної політики Алла Кузьмич разом із завідувачкою відділення соціальної допомоги вдома Галина Локтіонова.

Гості побажали Ользі Мифодіївні міцного здоров’я, життєвої наснаги та подарували кошик з продуктовим набором.

Ольга Гапонюк має доньку, 12 внуків та правнука. Так склалось, що одна з дочок передчасно пішла з життя, тому жінці довелось замість матері виховувати своїх трьох внуків, які нині проживають за кордоном та частенько телефонують до бабусі. У післявоєнний час у віці 18 років пані Ольга працювала сестрою-господаркою у хірургічному відділенні лікарні, тривалий час працювала на швейній фабриці.

Поділилась ювілярка і секретом свого довголіття, який вона вбачає у тому, що потрібно завжди бути задоволеним роботою, своїм оточенням. Ольга Мифодієвна мешкає сама, тому тішиться опікою та щиро вдячна територіальному центру, а особливо соціальній працівниці Людмилі Бобін за допомогу, чуйність та уважність.

Коментар
09/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021