До Володимира прибула чудотворна ікона Божої Матері «Всецариця»

29 Листопада 2017, 15:54
8312

29 листопада за сприянням керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея з Львівської єпархії до Володимир-Волинської єпархії прибула чудотворна ікона Божої Матері «Всецариця».

Ікона прибула у княже місто з Львівщини, з храму, де вона зберігається.

Чудотворний образ зустріли в Соборі Різдва Христового о 9 ранку, після цього відбулася архієрейська Божествена літургія. Далі всі присутні, а це представники духовенства та міської громади, мали можливість прикластися до чудотворного образу Божої Матері. 

День прибуття чудотворного образу на володимирську землю співпав з тезоіменинами Преосвященного Матфея, єпископа Володимир-Волинського і Турійського. Духовенство єпархії, поважні гості та парафіяни висловили єпископу щирі слова привітання та добрі побажання з нагоди Дня пам’яті небесного покровителя св. апостола і євангелиста Матфея.

Нагадаємо, ця ікона Пресвятої Богородиці «Всецариця» написана монахом Миколаєм Капрулісом з Афону, який причислений до лику святих. Образ – список з оригіналу чудотворної ікони Всецариці, освячена на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого в грецькому монастирі Ватопед на Святій Горі Афон.
Після молитви біля ікони вже сталося багато чудес – люди зціляються від раку та інших важких хвороб.

Чудотворний образ Божої Матері «Всецариця» пробуде у кафедральному соборі Різдва Христового міста Володимира-Волинського ще цілий тиждень.

1
Фото зі сторінки Володимир-Волинської єпархії УПЦ КП
Фото зі сторінки Володимир-Волинської єпархії УПЦ КП

 

Коментар
09/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021