Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирщина: одна із шкіл району приєднається до Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування

16:42 06.12.2017
658

Асоціація міст України вдруге проводить Всеукраїнський урок місцевого самоврядування у веб-форматі. Цьогоріч із нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування 19 грудня з 13-ої до 14-ої години від пройде в приміщенні Американського дому в Києві. Організатором заходу виступає Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), за підтримки Американського дому.
Подію транслюватимуть у режимі он-лайн на каналі АМУ у мережі YouTube, - повідомляє Тамара Зубенко, консультант з комунікацій АМУ, Волинського РВ Асоціації міст України

Зі слів виконавчого директора Волинського регіонального відділення АМУ Богдана Самойленка, наразі вже три школи з Княгининівської, Зимненської та Шацької об’єднаних територіальних громад відповідними заявками підтвердили участь у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування. Решту освітньо-навчальних закладів області можуть зголошуватися на участь в уроці надіславши відповідні заявки на електронну адресу Волинського РВ Асоціації міст України [email protected] не пізніше 12 грудня. Зразки заявок надіслані всім без винятку керівникам волинських громад, або їх ще можна знайти на сайті АМУ https://www.auc.org.ua.

Як наголошують організатори, захід має на меті підвищення іміджу місцевого самоврядування серед громадян, поширення ідей децентралізації, промоцію формування освітнього простору Нової української школи та побудову діалогу між владою та учнями-старшокласниками з навчальних закладів усієї України.

До відома, це буде вже другий Всеукраїнський урок, торік понад 200 шкіл, а це близько 12 із половиною тисяч учнів, взяли участь у розмові.
Цьогоріч урок проведуть: виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, Віце-премʼєр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, державного будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

;
Коментарі
19 вересня
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
11.09.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин