Володимир: невідомі тривалий час тероризують пішоходів на вулиці Шевченка

22 Грудня 2017, 13:13
6493

У княжому місті зловмисники облюбували вулицю Шевченка. Останнім часом все частіше трапляються випадки побиття людей на цій вулиці, здебільшого в районі залізничного вокзалу.

З власних джерел Район.Володимир-Волинський стало відомо, що днями на цій вулиці жорстоко побили двох військовослужбовців, які внаслідок цього потрапили в лікарню. Відомо, що одному з постраждалих повикручували руки, нанесли чимало важких травм.

Потерпілих доставили в хірургічне та реанімаційне відділення ТМО. Останнього планують перевезти у військовий госпіталь. 

Як повідомили в міському відділі поліції, минулої ночі на тій самій вулиці Шевченка, близько опівночі, невідомі особи побили двох чоловіків 63 та 68 років народження.  

Якщо проаналізувати всі повідомлення, які описувались попередньо на сайті, чимало нападів та випадків побиття дійсно відбувалися в районі залізничного вокзалу та вулиці Шевченка, що у Володимир-Волинському.

Постраждалі від нападу невідомих, з якими вдалося поспілкуватися, розповідають, що зловмисники на вигляд мають, приблизно, років по 20, завжди з капюшонами на головах.

Аби дізнатися більше про ці вихідки зловмисників і яким чином місцева поліція збирається «повернути спокій» на одну з головних вулиць міста, наразі Район.Володимир-Волинський готує інформаційний запит на ім'я начальника Володимир-Волинського відділення поліції Михайла Бобика.

Коментар
20/10/2021 Середа
20.10.2021
19.10.2021