У Володимирі планують оновити звання «Почесний громадянин міста»

25 Травня 2022, 11:40
У Володимирі планують оновити звання «Почесний громадянин міста» 384
У Володимирі планують оновити звання «Почесний громадянин міста»

Стати першою володаркою оновленого звання «Почесний громадянин міста» є усі шанси у володимирчанки Людмили Сильвестрівни Патлашинської. 

Про це йшлося у Володимир-Волинській міській раді на нещодавньому засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва

Про необхідність внесення змін, у зв’язку із перейменуванням міста, до рішення міської ради від 25.07.2006 «Про заснування звання «Почесний громадянин міста Володимира-Волинського» повідомила начальник організаційно-виконавчого відділу Наталія Лазар. Відтепер нова назва звання звучатиме як «Почесний громадянин міста Володимира». Окрім цього, члени комісії запропонували внести деякі зміни і до самого положення про присвоєння звання.

Про свою посестру Людмила Патлашинську розповіла заступниця ВГО «Союз українок» Віра Чайковська, яка також була присутньою на засіданні комісії.

Кандидатка на отримання почесного звання Людмила Патлашинська – педагог із понад 40-річним досвідом, а ще відома поетеса, письменниця, краєзнавиця, активна громадська діячка та борчиня за незалежність України. Цього року перед своїм 90-річним ювілеєм пані Людмила видала збірку патріотичних віршів, більшість накладу якої реалізує, аби зібрати кошти на ЗСУ. Рішення рекомендувати присвоєння звання «Почесний громадянин міста» Людмилі Патлашинській члени комісії прийняли одноголосно.

Читайте також: У Володимирі – більше ніж 4 тисячі переселенців

 

Коментар
29/06/2022 Середа
29.06.2022
28.06.2022