У педколеджі Володимира відбувся випускний

01 Липня 2022, 11:35
У педколеджі Володимира відбувся випускний 343
У педколеджі Володимира відбувся випускний

У Володимир-Волинському фаховому педагогічному коледжі імені Агатангела Кримського відбулося урочисте вручення дипломів випускникам. 

Цьогоріч із закінченням навчання та здобуттям фаху вітали 252 майбутніх педагогів, інформують на офіційному сайті громади.

Урочистості з нагоди вручення дипломів розпочали з хвилини мовчання в пам'ять про тих, хто віддав своє життя за Україну. Серед цих людей і викладач коледжу, комендант гуртожитку Віталій Власенко.

Привітати випускників завітали заступник міського голови Ярослав Матвійчук, голова наглядової ради педагогічного коледжу, народний депутат Ігор Гузь, голова районної ради Віктор Хиць та ректор Університету Григорія Сковороди в Переяславі Віталій Коцур.

Відсьогодні ви переступаєте поріг у доросле життя. І саме вам, вчорашнім студентам, а нині визнаним у державі фахівцям, відбудовувати нашу державу. Тож успіху вам, сил та натхнення, і, звісно, ж перемоги! – з вітальним словом звернувся до випускників директор педколеджу Микола Савельєв

Народний депутат Ігор Гузь зазначив, що молодь сьогодні стоїть перед викликами, які поставила війна. І саме на молоде покоління покладаються великі надії. 

Я переконаний, ми виграємо цю війну. Тож бажаю вам сил, аби долати труднощі, які перед нами ставить життя та наснаги, щоб розбудовувати країну! – побажав нардеп.

Привітав випускників і Ярослав Матвійчук, який і сам є випускником педагогічного коледжу. 

Сьогодні усім нам важко на душі, бо немає жодної домівки, яку б не зачепила війна. І педагогічний коледж теж став прихистком для внутрішньо переміщених осіб. Ми дякуємо захисникам, завдяки яким сьогодні маємо можливість зібратись. Тож щасливої дороги, дорогі випускники. І переможного нам усім миру, – підсумував Ярослав Анатолійович.

Випускники подякували педагогам та батькам,  а також зробили свій внесок у благодійну допомогу для наших захисників.

Читайте також: Відомо, які вулиці у Володимирській громаді можуть перейменувати

 

 

Коментар
Код блоку:
18/08/2022 Четвер
18.08.2022
17.08.2022