Жителя Володимира привітали з 100-річчям

01 Липня 2022, 15:50
Жителя Володимира привітали з 100-річчям 474
Жителя Володимира привітали з 100-річчям

Житель Володимира Петро Симчук 1 липня зустрів свій 100-літній ювілей.  

З цієї нагоди міський голова Ігор Пальонка завітав до довгожителя, аби привітати його із поважним ювілеєм, вручити подяку, квіти та грошову допомогу, інформують на сайті громади.

«Від всієї  громади вітаємо Вас зі значним ювілеєм! Це велика Божа заслуга, щоб прожити такий поважний вік при хорошому здоров’ї.  Бажаю Вам і надалі лишатись міцним духом і тілом, зичу родинного затишку, злагоди і миру, Божого оберегу на многії-многії літа! У цей непростий час, про який, мабуть, Ви й не могли подумати, залишаймося всі міцні, єдині, аби разом перемогти ворога», – звернувся до ювіляра з вітальним словом міський голова.

Долучились до привітань заступник начальника управління соціальної політики Алла Кузьмич та завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Галина Локтіонова. Гості вручили імениннику подарунки та побажали йому міцного здоров’я та життєвої наснаги.

Петро Григорович народився у Польщі в селі Кобло, що неподалік Грубешова. На початку Другої світової війни молодим юнаком потрапив до трудового табору у Німеччині, звідти – на сільськогосподарські роботи. Після перемоги американські військові дали хлопчині велосипед та чоботи, аби той зміг повернутись додому, про що він завжди з вдячністю згадує. Повернувшись в Україну, поїхав шукати кращої долі в Одесу, після чого переїхав у село Заріччя, де і знайшов кохану дружину Тетяну. У 1949 році у них народився син.

У Володимирі пан Петро працював рятувальником. Згадує, що чимало людського горя та біди бачив за роки роботи.  Пізніше влаштувався працювати у дитячий садок конюхом і як зазначає, аби приглядати там за онукою. Головні скарби для Петра Григоровича – онука, 3 правнуки та 1 праправнук. Каже, що головним секретом його довголіття є любов до праці та родини.

У свій поважний вік дідусь має непоганий слух, полюбляє дивитись телевізор, та особливо передачі про мандрівки різними країнами. Задувши свічки на своєму ювілейному торті, він загадав найзаповітніше бажання кожного українця, аби в нашій країні якнайшвидше запанував мир. 

Читайте також: Перейменують Володимир-Волинський район

 

Коментар
Код блоку:
18/08/2022 Четвер
18.08.2022
17.08.2022