Володимирчани у контейнери для збору пластику викидають весь непотріб

05 Липня 2022, 15:10
Володимирчани у контейнери для збору пластику викидають весь непотріб 526
Володимирчани у контейнери для збору пластику викидають весь непотріб

Володимирські комунальники просять володимирчан не викидати у сітчасті контейнери для збору пластику всякий непотріб та сміття.

На деяких майданчиках з контейнерами для пластику, які обслуговує КП «Полігон», разом з пластиковими пляшками люди викидають й інші відходи. Іноді у ці контейнери потрапляють косметика, дитячі іграшки, одяг, використані засоби гігієни, побутові предмети, скляні пляшки, залишки їжі та безліч іншого сміття, інформують на сторінці підприємства у фейсбуці.

Комунальники кажуть, що цього не можна робити, адже це неабияк ускладнює роботу комунальникам та тим, хто відсортовує пластик.

Сітчасті контейнери для збору пластику встановлені на майданчиках для збору сміття. Працівники комунального підприємства «Полігон» раз на декілька днів збирають ці пластикові відходи сміттєвозом. На пункті прийому ці відходи сортують, пластикові пляшки пресують. Лише після цього пластик відправляють на переробку. І це вже не сміття, а вторинна сировина.

«Працівники, які збирають і сортують пластикові відходи, просять жителів міста дотримуватися нескладних правил, важливих при поводженні з відходами з пластику:

- не кидайте в сітчасті контейнері нічого, окрім пластику;

- пластикову пляшки звільніть від залишків рідини Комунальники іноді вдвох не можуть підняти наповнений контейнер;

- стисніть максимально пляшку, будь-яку іншу ємкість. Тоді більше пластикових відходів вміститься у контейнер і сміттєвоз не возитиме повітря, буде менше рейсів і, відповідно, менше витраченого пального;

- відсортовуйте пластик від інших твердих побутових відходів! Якщо ви ще цього не робите, розпочніть, не відкладайте.

Зараз дуже важко відмовитися від споживання пластику, бо він використовується майже у всіх упакуваннях продуктів харчування та побутової хімії. Тому, аби зменшити шкоду від використання пластику, намагайтеся не викидати його у смітник, а відправляти на переробку», йдеться у повідомленні.

Читайте також: Комунальники ліквідували наслідки аварії у Володимирі

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром