У Володимирі вулиці хочуть назвати на честь військових бригад

07 Липня 2022, 09:40
У Володимирі вулиці хочуть назвати на честь військових бригад 661
У Володимирі вулиці хочуть назвати на честь військових бригад

У Володимирі 6 липня відбулось чергове засідання робочої групи, яка займається перейменуванням вулиць міста.

На засіданні розглянули доопрацьовані нові варіанти назв вулиць, що підлягають перейменуванню та сформували остаточний список топонімів, котрі буде винесено на обговорення громадськості, повідомили Район.Володимир у міськраді.

На попередньому засіданні робочої групи у її членів розійшлись думки щодо вулиці, якій варто присвоїти ім’я 14 ОМБр. Як зазначив голова робочої групи Ярослав Матвійчук, із командуванням частини велися переговори і погодили, що на честь бригади варто назвати саме вулицю 20-го липня, адже вона одна з найбільших серед тих, які будуть перейменовувати та прилягає до центральної вулиці Луцької. Назву Островецька, яка є історичною для  вулиці 20-го липня, члени робочої групи вирішили запропонувати на перейменування вулиці Митіна.

На честь 51 бригади хочуть перейменувати вулицю Об’їзну, яка знаходиться поруч із місцем розташування військової частини. На честь 39 зенітно-ракетного полку буде названо вулицю Туполєва. На попередньому засіданні з філологами її погодили як вулиця 39 Полку. Іменем командира 51-ї ОМБр Павла Півоваренка буде названо теперішню вулицю 9-го травня.

З повним переліком усіх 47 вулиць та провулків, які пропонується перейменувати у населених пунктах громади, а також із варіантами нових назв можна ознайомитись за посиланням  https://volodymyrrada.gov.ua/perejmenuvannya-vulycz/

Починаючи з 7 липня на сайті Володимирської міської ради у кожного жителя громади буде можливість пройти онлайн голосування та висловити власну позицію щодо перейменування вулиць.

Пропозиції (зауваження) громадськості також прийматимуться письмово через ЦНАП, також їх можна надіслати на електронну пошту [email protected] до 10 серпня.

Громадське обговорення зібраних пропозицій та їх оприлюднення (на офіційному сайті міської ради в тому числі) відбудеться 9 вересня 2022 року в приміщенні ЦНАП по вул. Устилузькій 17 (2 поверх).

Нагадаємо, нещодавно у Володимирській міській раді відбулось чергове засідання робочої групи щодо перейменування вулиць населених пунктів громади.

Під час засідання історики, науковці, краєзнавці, громадські активісти та депутати міської ради розглянули та обговорили пропозиції щодо понад сорока вулиць, назви яких пропонується змінити, попередньо винісши їх на громадське обговорення.

Читайте також: Декомунізація Володимира: демонтували багатотонний радянський спадок

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром