Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Відсутність листоноші, освітлення та доріг: що турбує мешканців Зимнівської сульської ради

12:48 18.01.2018
1027

Перший виїзний прийом громадян у 2018 році голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Василець провела у Зимнівській сільській раді.

Наталія Володимирівна 17 січня відвідала села Маркостав, Бубнів, Руснів та Черничі, - повідомляє відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Спільно з очільницею району, у виїзному прийомі взяли участь заступник голови районної ради Алла Мельник, голова Зимнівської сільради В’ячеслав Католик та староста вище вказаних сіл Анатолій Матвіюк.

Жителі громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загальногромадських Зокрема, мешканці села Маркостав порушили питання незадовільного стану дороги, відсутності вуличного освітлення, а також просили посприяти у ремонті місцевого ФАПу.

В’ячеслав Католик зобов’язався уже незабаром забезпечити місцевий медпункт обігрівачем та встановити два металопластикові вікна, а ще розробити проект освітлення цього населеного пункту.

Чимало жителів прийшло на зустріч із головою райдержадміністрації й у селі Руснів. Запитували, коли завершать процес освітлення вулиць і чому безкоштовно не харчують дітей початкової школи. А також просили дати роз’яснення щодо нарахування пенсій, виділення земельних ділянок учасникам АТО та пільг інвалідам дитинства.

Бідкаються місцеві жителі й з приводу відсутності листоноші, який би вчасно приносив їм пенсію та газети.

Зі своїми проблемами на прийом до голови прийшли і мешканці Черчич – у них вакантна посада завідувача місцевим ФАПом. Отож і звернулися за допомогою до представників влади.

Під час робочої поїздки Наталія Володимирівна відвідала і установи соціальної сфери. Зокрема, у селі Бубнів оглянула шкільну котельню, куди нещодавно було придбано два нові котли за кошти субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Ряд питань, що порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а ті, що потребують додаткового вивчення, передано на розгляд до відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.;
Коментарі
18 серпня
Сьогодні
Вчора
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин