У Володимирі активно готуються до нового опалювального сезону

06 Серпня 2022, 11:30
У Володимирі активно готуються до нового опалювального сезону 532
У Володимирі активно готуються до нового опалювального сезону

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук спільно з керівниками комунальних підприємств та управлінь проінспектували хід виконання робіт з підготовки Володимирської громади до зимового періоду.

Так, працівники КП «Володимиртепло» замінюють 80 метрів погонних трубопроводів системи опалення найбільшої котельні міста, які експлуатувалися майже 40 років і не пройшли гідравлічне випробування, повідомили Район.Володимир у міськраді.

Заміна зношених труб на попередньо ізольовані відповідає сучасним вимогам щодо безперебійної роботи та теплоізоляційних властивостей. Такі мережі мають термін експлуатації в межах 25 років. Матеріали закуплені за виділені кошти з міського бюджету, а також зварюються генератором, придбаним для підприємства торік за міські кошти.  Планово такі роботи проводяться і на інших ділянках трубопроводів.

КП «Управляюча житлова компанія» проводить планові роботи з перевірки труб подачі теплообладнання у багатожитлові будинки та заміну електромереж у під’їздах будинків. Впродовж місяця було замінено електромережі у 9 будинках, що дасть змогу безпечно використовувати електроприлади під час високих навантажень у зимовий період.

Триває ямковий ремонт асфальтного покриття на вулицях, де в такому ремонті є найбільша необхідність. Так, цього тижня підрядна організація Луцька ДПМК асфальтує об’їзну дорогу на вулиці Пилипа Орлика. Такий плановий ремонт за необхідності продовжать і на інших вулицях громади.

Коментар
03/10/2023 Вівторок
03.10.2023