У Володимирі активно готуються до економного споживання блакитного палива

01 Жовтня 2022, 15:50
У Володимирі активно готуються до скорочення споживання блакитного палива 924
У Володимирі активно готуються до скорочення споживання блакитного палива

У Володимирі на завершальному етапі перебувають роботи, які нині ведуться на котельні, що знаходиться на вулиці Академіка Глушкова, де за кошти місцевого бюджету уже встановлені два сучасні твердопаливні котли та тривають інші монтажні роботи. 

Завдяки переобладнанню котельні на тверде паливо вдасться зекономити використання газу по місту у межах 10 відсотків, що забезпечить виконання вимоги уряду щодо скорочення споживання блакитного палива. Нагадаємо, що на цей масштабний проєкт з місцевого бюджету виділено 6,7 мільйона гривень, інформують у міськраді.
Котли закупили такі ж, як для котельні на вулиці Старицького. За кілька років експлуатації вони зарекомендували себе дуже добре. Під час проєктування велика увага приділялась екології, тож на котельні встановили потужні циклони-утилізатори очищування димових газів. Сьогодні працівники підрядної організації встановили викидну трубу заввишки 26 метрів, – розповів директор КП «Володимиртепло» Сергій Коба.
У випадку відсутності електроенергії котельня зможе працювати повністю автономно завдяки генератору, який буде придбано за кошти місцевого бюджету. Завдяки цьому жителі навколишнього району та усі об’єкти, які там знаходяться, будуть забезпечені мінімальним теплопостачанням.
Міський голова Ігор Пальонка зазначив, що перехід на альтернативні джерела енергії у теперішніх реаліях – стратегічне завдання як для державної, такі місцевої влади, тож після обладнання котельні на вулиці Академіка Глушкова твердопаливними котлами, на черзі й інші міські котельні. Також цього року з метою економії було виведено з дії котельню на вулиці Драгоманова.
Сергій Коба запевнив, що до початку опалювального сезону котельня буде повністю готова до запуску в експлуатацію, адже усі роботи мають завершитись у десятиденний термін.

Очільник громади подякував керівнику та усьому колективу КП «Володимиртепло» за проведену належну роботу з підготовки до опалювального сезону. Протягом останніх пів року було замінено більше кілометра мереж, проведені необхідні ремонти і зараз усі 19 міських котелень готові до опалювального сезону. Окрім цього, «Володимиртепло» повністю забезпечене необхідною кількістю дров на цей опалювальний період.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром