Команда Володимирської міської ради виборола перемогу на міжнародному турнірі з мініфутболу

14 Жовтня 2022, 09:00
Команда Володимирської міської ради 893
Команда Володимирської міської ради

У Володимирі 13 жовтня відбувся міжнародний товариський турнір з мініфутболу, присвячений Дню захисників та захисниць та Дню козацтву.

Організатори турніру – 6-ий прикордонний Волинський загін, інформують на офіційному сайті міста.

З цієї нагоди на футбольному полі ліцею №3 зібралось п’ять команд: Володимирської міської ради, збірна команда Волинської обласної військової адміністрації та облради, 6-го прикордонного загону, команда прикордонників з Республіки Польща та волинських митників.

Упродовж турніру відбулось 10 ігор. Серед гравців можна було побачити голову ОВА Юрія Погуляйка, голову облради Григорія Недопада, Володимирського міського голову Ігоря Пальонку, начальника прикордонного загону Сергія Лозінського, начальника Волинської митниці Миколу Татарчука.

Під час урочистого відкриття турніру усі дякували захисниками та захисницям України, завдяки яким зараз є можливість проводити подібні заходи. Тож доки учасники турніру змагались на футбольному полі, у глядачів була нагода долучитись до благодійного збору коштів на потреби ЗСУ.

Суддями турніру стали зірки футболу: володар кубка УЄФА 2009 року, учасник чемпіонатів Європи з футболу Артем Федецький та дворазовий чемпіон України та суперкубку Тарас Михалик.

У підсумку серії матчів місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином: 5-те місце посіла команда «Прикордонники», 4-те – «Митниця», бронзовими призерами стали гості з Польщі – команда «NOSG», срібло виборола команда Волинської військової адміністрації, а перемогу здобули господарі поля – Володимирська міська рада.

Щиро вітаємо вололодимирчан з таким високим результатом!