Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Льотниче: представники центру зайнятості знайомили школярів із світом професій

18:45 30.01.2018
401

Льотничівських школярів знайомили із світом професій, основами професійного вибору та ситуацією на ринку праці.

Про це розповідають у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості.

У загальноосвітній школі села Льотниче відбулася зустріч учнів 9-11 класів з фахівцем відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Оксаною Тихнюк.

Під час профорієнтаційного уроку вона ознайомила учнів із світом професій, основами професійного вибору та ситуацією на ринку праці. Ще раз нагадала формулу вибору професії та розглянула розповсюджені помилки .

Окремо зупинилася на типології професій та професійній спрямованості особистості, адже однією з головних складових вдалого самовизначення є правильна оцінка своїх інтересів та нахилів і подальший вибір підходящої сфери діяльності. Учні погодилися з тим , що запорукою професійного успіху є справа до душі.

Учасники заходу пройшли тестування для визначення професійних інтересів та схильностей, щоб впевнитись у правильності свого вибору. Вони отримали поради про те, як правильно враховувати свої психологічні особливості при плануванні професійного майбуття.

Слід зазначити , що старшокласники швидко зорієнтувалися у розподілі професій за предметом праці: «Людина-Людина», «Людина-Техніка», «Людина – Природа», «Людина-Художній образ», «Людина-Знакова система». Відповідно вони з легкістю класифікували обрану професію та характеризували її. Під час уроку розглянули необхідні якості для успішного освоєння професії певного типу.

Також учні отримали інформацію про стан ринку праці та перспективи його розвитку ,щоб наблизити їх до вибору , який відповідає вимогам сьогодення.

;
Коментарі
16 серпня
Сьогодні
Вчора
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
09.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин