У Володимирі міський голова зустрівся з підприємцями

02 Листопада 2022, 13:05
У Володимирі міський голова зустрічався з підприємцями 954
У Володимирі міський голова зустрічався з підприємцями

У Володимирській міській раді 1 листопада відбулась зустріч міського голови Ігоря Пальонки з підприємцями громади.

Зустріч ініціювала місцева спілка підприємців та промисловців, інформують на сайті міської ради. 

На початку зустрічі Ігор Пальонка розповів про те, чим живе нині громада в умовах воєнного стану, а також за якими головними напрямками зараз працює орган місцевого самоврядування. Окремо зупинився очільник громади на ситуації з енергетичною системою, опалювальним сезоном та готовністю міського господарства до непростої зими. 

Ігор Пальонка також подякував місцевим підприємцям за те, що незважаючи ні на що, вони продовжують працювати, підтримуючи економіку громади. 

У зустрічі за круглим столом також узяли участь головний державний інспектор відділу податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Волинській області Ірина Наумчук, бухгалтер ФПП «Бізнес Центр» Наталя Лук’янчук, начальник відділу з питань праці Тетяна Ільницька, а також очільниця відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій міськвиконкому Наталія Куран. 

Присутні мали нагоду поставити питання щодо різних аспектів підприємницької діяльності та проблем, які їх зараз найбільше хвилюють. Представників бізнесу цікавилоі питання  будівництва укриття для ліцею ім. О. Цинкаловського, робота вуличного освітлення у вечірній час тощо.

У підсумку зустрічі міський голова зазначив, що такий формат спілкування з підприємцями надзвичайно корисний для обох сторін, тож відтепер вони проводитимуться щомісяця. За результатами спілкування було дано декілька доручень – зокрема про підготовку роз’яснення щодо того, як відповідно до закону  мають працювати торгові заклади на період оголошення повітряної тривоги, а також листа до податкової інспекції зі скаргою підприємців щодо блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі. 

Коментар
21/02/2024 Середа
21.02.2024