У Володимирі представники міської влади зустрілись з підприємцями

12 Грудня 2022, 18:40
У Володимирі представники міської влади зустрілись з підприємцями 328
У Володимирі представники міської влади зустрілись з підприємцями

У Володимирській міській раді 9 грудня представники влади та контролюючих органів зустрілися за «круглим столом» з підприємцями та бухгалтерами.

Зустріч організував Фонд підтримки підприємництва «Бізнес-Центр», інформують у міськраді.

На зустрічі підприємці порушували питання щодо ситуації з електроенергією, яка нині суттєво впливає на ведення бізнесу.  Кожен з присутніх озвучив свої пропозиції щодо графіків по яких буде комфортно працювати підприємцям. З проханням налагодити дане питання представники бізнесу звернулись до присутньої на засіданні керуючої справами міськвиконкому Ірини Лошенюк.   

Представники Державної податкової інспекції – Богдан Шинкарчук, Надія Демчук та Лариса Войтович дали роз'яснення стосовно деяких питань, які виникають у процесі виконання податкових зобов’язань. Зокрема, довели до відома присутніх, що Володимир-Волинська ДПІ найближчим часом буде виготовляти ЕЦП для ФОП та ЮО.

Начальник відділу з питань праці Тетяна Ільницька  розповіла про норми трудового законодавства на 2023 рік, а начальник філії Володимир-Волинського Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Григорій Цаль-Цалко  довів до відома, що кошти по лікарняних листках сплачені по 29.09.2022 р., а також повідомив, що з 1 січня 2023 року Фонду соціального страхування припинить своє існування.
Заступниця начальника відділу адміністрування інформаційних систем ПФУ Наталія Назарук  наголосила, що з 1 січня 2023 року підприємці та наймані працівники, котрі хотітимуть отримати кошти по лікарняних листах, зобов’язані будуть мати скановані трудові книжки на порталі ПФУ. Розповіла також про те, що можна докупити трудовий стаж, але він буде коштувати удвічі дорожче, тому ФОПам краще зараз здійснити цю оплату та в кінці року подати звітність з нарахованим та сплаченим ЄСВ.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром