У Володимирі комунальне підприємство отримало новий екскаватор

23 Грудня 2022, 15:40
У Володимирі комунальне підприємство отримало новий екскаватор 307
У Володимирі комунальне підприємство отримало новий екскаватор

Володимир-Волинська громада 22 грудня в рамках проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «ГОВЕРЛА» отримала універсальний екскаватор-навантажувач британської компанії JCB. 

Нову високоякісну техніку передали на виробничі потреби КП «Полігон». Представник компанії JCB провів з водіями підприємства необхідний інструктаж по роботі з транспортним засобом, побажав вдалої й активної експлуатації на благо громади та наголосив, що спецавтомобіль допоможе комунальникам оперативно вирішувати проблемні питання та забезпечувати важливі потреби громади, йдеться у телеграм-каналі підприємства.

Екскаватор-навантажувач JCB 3CX SITEMASTER (потужність двигуна 68,60 кВт) призначений виконувати фронтальні навантажувальні роботи, екскавацію, а також інші ландшафтні та землерийні роботи. Цей маневрений колісний спецавтомобіль може також чистити сніг на великих площах. Техніку ще можна активно експлуатувати під час ліквідації наслідків негоди. 

23 грудня міський голова Ігор Пальонка та його перший заступник Ярослав Матвійчук особисто приїхали на комунальне підприємство «Полігон», аби оглянути спецтехніку та привітати колектив комунальників з черговим оновленням автопарку.

«Колектив КП «Полігон» висловлює щиру вдячність Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та безпосередньо Проєкту «ГОВЕРЛА» за підтримку та співпрацю.

Міській владі представники комунального підприємства «Полігон» вдячні за постійну підтримку та чітке розуміння потреб місцевих комунальників», – йдеться на сторінці підприємства.

 

Коментар
21/02/2024 Середа
21.02.2024