Погодили фінансові плани комунальних підприємств Володимира на 2023 рік

16 Січня 2023, 15:25
Погодили фінансові плани комунальних підприємств Володимира на 2023 рік 216
Погодили фінансові плани комунальних підприємств Володимира на 2023 рік

На минулому тижні у Володимирській міській раді відбулось засідання комісії з погодження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2023 рік.

Засідання комісії очолив секретар міської ради Іван Юхимюк. Присутні розглянули проєкти фінансових планів для КП «ІРЦ», КП «Речовий ринок», КП «Троянда», КП »Володимирмістопроєкт», КП «УЖК», КП «Полігон», КП «Володимиртепло» та КП «Володимирводоканал», інформують у міськраді.

Врахувавши рекомендації членів даної комісії, а також членів робочої групи з питань збитковості та малоприбутковості підприємств, КП «Володимирмістопроєкт» за підсумками минулого року спрацювало прибутково і відповідний результат планує отримати і у 2023 році. Що стосується КП «ІРЦ», то дане підприємство опрацювало нові напрямки співпраці із клієнтами, що забезпечить підприємству стабільну роботу у плановому періоді.

Оскільки ситуація із тарифами на комунальні послуги в період воєнного стану, а відповідно і рівнем оплати споживачів за такі послуги, є дуже складною, діяльність КП «Володимиртепло», КП «Володимирводоканал» та КП «Полігон» планується беззбиткова за умови відсутності форс-мажорних обставин і своєчасної підтримки з боку держави та місцевої влади, в тому числі через компенсацію різниці в тарифах.

За підсумками засідання були погоджені усі фінансові плани, які будуть затверджені на черговому засіданні виконавчого комітету.

Читайте також: У Володимирі побувала делегація з Кентшинського повіту

Коментар
21/02/2024 Середа
21.02.2024