Володимирівчани вибороли срібло на міжобласному турнірі з футзалу

27 Лютого 2018, 10:10
2172

У Маневичах відбувся дев’ятий традиційний турнір з футзалу серед дівочих команд.

Міжобласний турнір, присвячений пам'яті Євгенія Бубнюка, проходив з 24 по 26 лютого. У турнірі взяли участь 12 команд: СДЮШОР «Юність» (Чернігів), ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ), «Легіон» (Луцьк), «Ковельчанка» (Ковель), ДЮСШ «Буг» (Сокаль), «КОЛІСП» (Костопіль), ДЮСШ М.Маміашвілі (Конотоп), СК «Ладомир» (Володимир-Волинський), Горохівський район, ДЮСШ № 1 (Львів), ДЮСШ №1 (Хмельницький), Маневицька ДЮСШ.

«Такі турніри засвідчують, що пам'ять про людину досі живе», – сказав перший заступник голови Маневицької РДА Андрій Бурак.

За підсумками трьох днів змагань команда СК«Ладомир» з Володимира-Волинського посіла почесне друге місце. Кращим гравцем команди Володимира визнали Валерію Кухаренко, вона ж стала і кращим нападником.

Призерами турніру стали:

І місце – команда ДЮСШ м. Маміашвілі м. Конотоп;

ІІ місце – команда СК«Ладомир» м. Володимир-Волинський;

ІІІ місце – команда «КОЛІСП» м. Костопіль.

Кращим гравцем серед усіх команд стала Анна Кавєрзіна СК «Ладомир». Переможці були нагороджені дипломами, кубками та медалями сектору у справах молоді та спорту Маневицької РДА.

Нагороджували дівчат завідувач сектору у справах молоді та спорту Руслан Клімчук, перший заступник голови Маневицької РДА Андрій Бурак та директор Маневицької ДЮСШ Микола Демчук.