Учениця Володимирського ліцею перемогла в обласному конкурсі декламаторів

26 Квітня 2023, 13:30
Переможниця обласного декламаторського конкурсу польської поезії імені Юліуша Словацького ФОТО
Переможниця обласного декламаторського конкурсу польської поезії імені Юліуша Словацького

Учениця Володимирського ліцею №1 Яна Кіяк здобула перемогу в обласному декламаторському конкурсі польської поезії імені Юліуша Словацького. Захід проводять щороку з метою підтримки обдарованих школярів, задоволення освітніх, культурних, духовних потреб етнічних спільнот області, для зміцнення атмосфери толерантності та виховання поваги до різних культур і народів.

Конкурс відкривав директор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко. Про це пишуть на сторінці міської ради.

Захід пройшов за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку та в співпраці з обласним відділенням Спілки вчителів-полоністів України. Цього року участь прийняли 22 учні та учениці закладів загальної середньої освіти й одна учениця Товариства польської культури імені Тадеуша Костюшка у Волинській області.

Відповідно до умов конкурсу кожний учасник представляв два твори – Віслави Шимборської та один твір на вільну тему. Конкурс проводився у двох вікових категоріях. Учасники демонстрували не тільки свої декламаторські здібності, а й знання польської мови.

На завершення конкурсу переможницю відзначили грамотою управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації. Вчительку Світлану Шуляр, яка підготувала Яну – подякою управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації. Спілка вчителів-полоністів за сприяння Генерального консульства Республіки Польща нагородила усіх учасників конкурсу дипломами за участь та подарунками.

Коментар
07/12/2023 Четвер
07.12.2023