Бійці-резервісти 14 ОМБр відновлюють навички стрільби зі стрілецької зброї

Бійці оперативного резерву першої черги у складі 14-ої окремої механізованої бригади відновляють навички стрільби, - пише прес-служба бригади у мережі Facebook.
Військовослужбовці оперативного резерву першої черги в складі підрозділів нашої 14-ої бригади оперативного командування «Захід», в які були розподілені згідно військово-облікових спеціальностей, на Володимир-Волинському військовому полігоні відновлюють навички стрільби зі стрілецької зброї.
Попереду в резервістів – не один день військового вишколу, підсумками якого стануть ротні тактичні навчання та батальйонні тактичні навчання в складі своїх підрозділів. Відновлений досвід та здобутий новий, без сумніву, стане в нагоді тим військовослужбовцям оперативного резерву, які продовжуватимуть службу в нашій 14 ОМБр уже на контрактній основі.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром