У Володимирі продовжують активно асфальтувати вулиці

18 Травня 2023, 08:30
У Володимирі продовжують активно асфальтувати вулиці 517
У Володимирі продовжують активно асфальтувати вулиці

Тривають ремонтні роботи твердого дорожнього покриття вулиць міста та сіл Володимирської громади. 

Днями хід робіт проінспектував перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, інформує Район.Володимир.

Разом з заступником начальника управління інфраструктури Сергієм Мамалигою та директором КП «Полігон» Володимиром Собіпаном, перший заступник очільника громади оглянули хід робіт на вулиці Богдана Лепкого, де триває вкладання асфальтного покриття; комплекс робіт з асфальтування та облаштування пішохідної доріжки на вулиці Просвіти, яка з’єднує навчальні корпуси фахового технікуму. 

Також проінспектували хід виконання робіт з асфальтування вулиці Академіка Корольова, які виконує Луцька ДПМК, протяжність – 1 км 95 м.

«Активно тривають роботи по асфальтуванню вулиць міста. Заплановано заасфальтувати 18 вулиць. Усі вони асфальтуються згідно з черговістю, яку затвердили на сесії міської ради. Наразі в місті працює чотири підрядних організації, які активно проводять ремонтні роботи. Для нас важлива якість виконання усіх робіт. Саме тому на кожен об'єкт буде запрошена лабораторія зі Львова, будуть робитися вирізки, аби перевірити товщини вкладеного асфальтного покриття та його якість», – прокоментував хід виконання робіт Ярослав Матвійчук.

Нагадаємо, минулого тижня розпочато капітальний ремонт вулиці Сагайдачного, який включає заміну водопроводу, ливневої каналізації, облаштування нових тротуарів, зовнішнього освітлення та асфальтування на ділянці від перехрестя вулиці Незалежності до Шпитальної.

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром