Представники Володимирської міської ради взяли участь у інформаційному заході

25 Травня 2023, 18:24
Учасники інформаційного онлайн-заходу ФОТО
Учасники інформаційного онлайн-заходу

Начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець та заступник голови Володимирської міської ради Андрій Гудим узяли участь в інформаційному заході «Розбудова новостворених німецько-українських партнерств».

Захід відбувся 24 травня 2023 року, який організувало Сервісне агентство «Спільноти в єдиному світі» у режимі онлайн. Про це пишуть на сторінці Відділу міжнародної діяльності та туризму.

Під час зустрічі учасники отримали корисну інформацію про фінансові інструменти підтримки українських громад у співпраці з німецькими партнерами, практичні поради щодо кращої комунікації з партнерами та корисні приклади інших партнерств. 

Начальник відділу Катерина описала особливості партнерської роботи з німецькими муніципалітетами з української точки зору. У своєму виступі вона розповіла про 10-річну співпрацю Володимир-Волинської громади з німецьким містом-партнером Цвікау. Про спільні успішно реалізовані проекти, поділилась механізмами та проблемними питаннями які виникають підчас реалізації проектів.

Коментар
05/06/2023 Понеділок
05.06.2023