Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Команди призери та переможці конкурсу
Команди призери та переможці конкурсу

На Володимирщині змагались ерудити правознавства

16:58 15.03.2018
750

Сьогодні на базі районного методичного кабінету відбувся конкурс «Ерудити правознавства Волинського краю», який провела методист Марія Шевчук. У ньому взяли участь 7 команд із загальноосвітніх закладів сіл Березовичі, Галинівка, Лудин, Стенжаричі, Суходоли, Хобултова та міста Устилуг.

Про конкурс більше інформує відділ освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації.

Юні правознавці змагалися у конкурсах: “Привітання”, “Розминка”, “Павутина”, “Правове рівняння”, “Юридичний марафон “ та конкурс капітанів.
Оцінювало ерудованість команд журі, у складі директора РМК Людмили Страхорчук, методиста РМК Людмили Яцюк та методиста районного Будинку школяра Людмили Дружук.
Після наполегливої боротьби, фіналістами стали команди “Моральний кодекс” із комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Лудин” (вчитель Троцюк Богдан Петрович) та “Правдолюби” (вчитель Яновська Неоніла Юріївна) із комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. м.Устилуг”, які розділили відповідно друге та третє місця, а перемогу здобула команда “Праволюби” із ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі (вчитель Банах Валентина Василівна).
Конкурс пройшов цікаво. Учасники продемонстрували свої таланти та в котрий раз підтвердили, що у період розбудови демократичної правової держави важливим є формування нового правового мислення, набуття знань про життєво необхідні закони і про вміння використовувати їх у повсякденному житті. Досягти такого балансу можливо не тільки завдяки високій правовій свідомості і грамотності, а перш за все тоді, коли ти в своїх діях керуєшся совістю, порядністю, людяністю, добрими намірами, чесністю й повагою до оточуючих.
;
Коментарі
19 вересня
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
11.09.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин