У Володимирській міській раді розпочався прийом проєктів на конкурс громадського бюджету

04 Липня 2023, 13:36
Підсумкова робоча нарада ФОТО 232
Підсумкова робоча нарада

У Володимирі стартував прийом проєктів на конкурс громадського бюджету.

Передувала цьому промоційна кампанія бюджету участі, в межах якої спеціалісти відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій провели два навчання для потенційних авторів проєктів. Про це пишуть на сторінці міської ради.

Також перед стартом прийому проєктів у Володимирській міській раді відбулась підсумкова робоча нарада за участі міського голови Ігор Пальонки.

В.о. начальника відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Оксана Виваль представила звіт про стан реалізації проєктів-переможців громадського бюджету у 2021 році, розповівши про уже реалізовані проєкти, а також про те, на якому етапі реалізації перебувають решта проєктів-переможців громадських ініціатив минулих років.

На реалізацію у наступному році цьогорічних проєктів-переможців у бюджеті громади передбачається виділення 3 мільйонів гривень.

Автором проєкту може стати фізична особа, яка досягла 16-річного віку (станом на дату подання проєкту) та є громадянином України, створила ідею щодо покращення Володимир-Волинської міської територіальної громади та оформила її у вигляді проєкту відповідно до вимог положення.

Новим у нещодавно прийнятому Положенні є поділ проєктів на локальні та загальні. Локальні проєкти можуть стосуватись загальних приміщень або закритих територій шкіл, закладів дошкільної, позашкільної освіти, закладів культури та охорони здоров’я, де вигодонабувачами є вузьке коло осіб. У цій категорії можна подавати лише малі проєкти (кошторис від 50 до 250 тисяч гривень), серед яких буде обрано двох переможців.

«Я вважаю, що реалізація таких проєктів є вкрай важливою, бо громадські ідеї цінуються мешканцями значно більше. Коли люди відчувають причетність, то бережніше ставляться до результату проєкту і розуміють цінність свого голосу» – наголосив міський голова Ігор Пальонка.

Загальні проєкти можна реалізовувати на загальнодоступних територіях в напрямку благоустрою, популяризації туристичної привабливості громади та повинні бути доступними в цілодобовому та безперешкодному режимі, адже вигодонабувачами є широке коло осіб, всі мешканці та гості громади. У даній категорії передбачені два великі (вартістю від 250 тисяч гривень до 1 мільйона гривень) та два малі проєкти переможці.

Загалом подані проєкти повинні бути спрямовані на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду території громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку. Прийом проєктних заявок триватиме до 15 серпня. Після аналізу проєктів, з 16 по 31 жовтня мешканці зможуть проголосувати за кращі, на їхню думку, ідеї. Переможці будуть визначені до 7 листопада. А їхня реалізація відбуватиметься уже в наступному, 2024 році.

Також зазначаємо, що за допомогою з оформленням та подачею проєктної заявки можна звертатись у відділ економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій виконавчого комітету Володимирської міської ради.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром