У Володимирі розподілили понад 104 мільйони гривень бюджетних коштів: кому дісталося найбільше

19 Липня 2023, 08:25
Сесія міської ради 286
Сесія міської ради

У Володимир-Волинській громаді 18 липня відбулася чергова 27 сесія міської ради. 

На розгляд депутатів було винесено понад 90 питань порядку денного. Одне з основних – внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, інформує Район.Володимир.

Зміни до бюджету викликані розподілом понад 104 мільйонів гривень, які надійшли до місцевої казни шляхом перевиконання за 6 місяців цього року. 

Відтак, майже половину цієї суми – близько 45 мільйонів гривень – виділили для потреб військовослужбовців. Відповідно до запитів військових частин А2892 та А1008, кошти будуть спрямовані на забезпечення їхніх першочергових потреб.

Майже півтора мільйона гривень піде на співфінансування придбання шкільного автобуса, 812 тисяч гривень – на щомісячну фінансову допомогу сім’ям загиблих та померлих захисників. Близько 4 млн гривень виділили на співфінансування капітальних ремонтів, які проводитимуть ОСББ та ЖБК, у тому числі й ліфтів, 442 тисяч гривень – на облаштування відеоспостереження на Алеї слави, що на Федорівському кладовищі, 474 тисяч гривень – на ремонт дитячих майданчиків, а також на ремонти закладів освіти, культури, спорту тощо.

Були дискусії щодо доцільності виділення коштів на виготовлення проєкту на ремонт укриття фахового педагогічного коледжу, адже це установа обласної комунальної власності. Директор навчального закладу Микола Савельєв пояснив, що укриття в підвальному приміщенні гуртожитку обслуговує не тільки студентів, а й переселенців і мешканців сусідньої багатоповерхівки. Тому є потреба його розширити та відремонтувати. Депутати підтримали цей проєкт рішення.

Депутати не проголосували за виділення 2 мільйонів гривень на купівлю транспортного засобу для Територіального управління Бюро економічної безпеки Волині, натомість підтримали купівлю авто для офіцера громади та виділення коштів (понад 3 млн грн) на потреби Володимирського відділу поліції.

ФОТО - телеграм-канал міського голови Ігоря Пальонки.

Коментар
29/11/2023 Середа
29.11.2023