Директора комунального підприємства на Володимирщині покарали за правопорушення, пов’язані з корупцією

08 Вересня 2023, 14:51
У Володимирі суд покарав директора одного з комунальних підприємств 226
У Володимирі суд покарав директора одного з комунальних підприємств

Володимир-Волинський міський суд за участі прокурора Володимирської окружної прокуратури притягнув до відповідальності директора одного з комунальних підприємств Володимирської міської ради. Обвинуваченого підозрювали у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

У квітні-червні 2023 року директор уклав шість договорів із рідною сестрою про надання послуг із виконання малярних робіт на дитячих майданчиках у Володимирі. Згодом – додаткові угоди до договорів про збільшення винагороди за виконані роботи. За цими угодами вартість послуг зросла майже втричі. Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.

«Посадовець, всупереч вимогам частини 1 статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомив про наявний конфлікт інтересів міську раду», – пише Волинська обласна прокуратура.

Суд визнав винним обвинуваченого у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та призначив покарання у виді штрафу в розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовцем міської ради адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, Володимирська окружна прокуратура внесла органу місцевого самоврядування подання у порядку статті 65-1 Закону України «Про запобігання корупції».

Довідково: частина 1, 2 статті 172-7 Кодексу України адміністративна відповідальність передбачена за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів; вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів.

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023