Як купити криптовалюту: особливості процесу

18 Вересня 2023, 15:22
Криптовалюта РЕКЛАМА 307
Криптовалюта

Є багато варіантів пасивного заробітку, які дає криптовалюта. Депозит – це один з методів, який користується популярністю. Також можна згадати стейкінг криптовалют. 

Якщо ви вирішили купити криптовалюту, то варто звернути увагу на те, що цей процес має свої особливості та чіткий алгоритм. Придбати цифрові активи можна різноманітними способами: на біржі криптовалют, Р2Р-платформі, в обміннику. Якщо у вас в пріоритеті придбання криптомонет за конкурентною ціною, то краще працювати з криптовалютною біржею. Р2Р-плафторми та обмінники не зможуть забезпечити ринкову вартість, проте такий механізм того, як купити криптовалюту в Україні, не можна виключати.

При придбанні монет на криптовалютній біржі варто уважно підійти до вибору ресурсу. Це має бути платформа, яка зможе забезпечити високу ліквідність, різноманітні торгові пари та оптимальну ціну з мінімальними торговими комісіями.

Як купити криптовалюту: покроковий алгоритм

Обравши торговий майданчик після детального аналізу, можна переходити до послідуючих кроків:

  • Реєстрація та верифікація.

Після вибору криптобіржі вам потрібно створити обліковий запис. Введіть свою електронну адресу, вигадайте надійний пароль та слідуйте інструкціям для підтвердження облікового запису. Деякі біржі потребують проходження верифікації особи. Ця процедура займає мінімум часу, але відкриває доступ до повного функціоналу та різнопланових можливостей так, як це працює на WhiteBIT та Binance.

  • Поповнення рахунку.

Після створення акаунту ви повинні поповнити свій рахунок на криптобіржі фіатом або іншою криптовалютою (якщо біржа підтримує таку можливість). Інструкції в процесі на платформі допоможуть вам обрати найкращий спосіб того, як купити Біткоін та інші монети.

  • Вибір цифрових активів.

Після поповнення рахунку ви можете вибрати цифрову валюту, яку хочете придбати. На біржі буде доступний список криптовалют та торгові пари. Виберіть потрібну торгову пару, наприклад, BTC/USD.

  • Розміщення ордера.

Існують два типи ордерів: ринкові та лімітні. Ринкові виконуються негайно за поточною ринковою ціною, а лімітні – лише за вказаною вами ціною або тією вартістю, на яку ви сподіваєтесь.

  • Підтвердження ордера.

Після розміщення ордера ви побачите підтвердження з деталями вашої операції. Перевірте всю інформацію та натисніть «Підтвердити», якщо вас все влаштовує.

Після покупки цифрових активів варто подбати про безпечне збереження монет. Краще за все для цього обирати не рахунок біржі криптовалюти, а віртуальний гаманець. Найбільш надійними з усіх можливих видів вважаються холодні криптогаманці.

Переваги володіння криптовалютою

Володіння цифровими активами має ряд вигод, які відкривають користувачам нові прибуткові можливості. Купити крипту варто, якщо ви шукаєте нові можливості для отримання доходу чи інвестування. Переваги володіння цифровими валютами:

● Потенційна прибутковість. Можливе зростання вартості конкретних криптоактивів дає змогу отримати прибуток як в коротко-, так і довгостроковий термін вкладання власних коштів. Проаналізуйте криптопроєкт, перш ніж інвестувати в нього.
● Диверсифікація інвестиційного портфелю. Криптовалюти можуть бути однією зі складових вашого інвестиційного портфелю, що допоможе диверсифікувати ризики та зменшити залежність від традиційних активів. Враховуючи те, що ціна криптовалюти може різко змінитися, такі фінансові інвестиції можуть легко себе виправдати.
● Технологічність. Криптовалюти базуються на технології блокчейн, яка має великий вплив на різні галузі, включаючи фінанси, контракти, логістику та багато інших. Якщо ви вкладаєте кошти в блокчейн, то можете бути впевнені, що у цієї інновації є майбутнє та перспективи.
● Пасивний дохід. Є багато варіантів пасивного заробітку, які дає криптовалюта. Депозит – це один з методів, який користується популярністю. Також можна згадати стейкінг криптовалют. 

Варто пам’ятати, що для отримання доходу недостатньо просто купити Біткоїн. Необхідно детально аналізувати цінові коливання, щоб при необхідності скорегувати свою інвестиційну чи торгову стратегію.

Чи є майбутнє за криптовалютами?

Цифрові активи функціонують завдяки базовій технології блокчейн, що відкриває нові можливості для збереження та передачі даних, виконання угод, забезпечення безпеки та багато інших аспектів. Ця технологія активно розвивається та впроваджується в різних галузях. Окрім цього технологія блокчейн дає можливість уникнути посередників у фінансових операціях, що скорочує часові затрати.

Криптовалюти надають користувачам повноцінний контроль над власними фінансами та можливість здійснювати транзакції в будь-який час. Разом з цим цифрові монети дозволяють здійснювати швидкі та дешеві міжнародні транзакції, уникаючи складних процедур, пов'язаних з валютним обміном.

З ростом екосистеми цифрових валют з'являються нові фінансові інструменти, які не були доступні раніше. Проте важливо пам'ятати, що криптовалюти також супроводжуються ризиками, такими як цінова волатильність, регуляторна невизначеність, кібербезпека, можливості втрати доступу до гаманців, шахрайства та інші загрози. Індустрія криптовалют ще молода та тільки розвивається. Вона потребує багато зусиль для вирішення цих викликів. Проте разом з цим крипта – це прибуткова ніша, яка має перспективи та вже приносить унікальні результати у вигляді заробітку. Але для цього важливо правильно підібрати біржу криптовалюти, провести технічний та фундаментальний аналіз, знайти перспективний проєкт та розробити грамотну торгову стратегію.

Коментар
03/10/2023 Вівторок
03.10.2023
02.10.2023