У Володимирі відбувся пізнавальний семінар для місцевих підприємців

18 Вересня 2023, 16:46
Підприємці Володимира взяли участь в цікавому семінарі ФОТО 292
Підприємці Володимира взяли участь в цікавому семінарі

У Володимирі відбувся семінар на тему «Працюємо з програмним реєстратором розрахункових операцій та РРО без штрафів. Вимоги закону 3219». Навчання організував фонд підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» на прохання місцевих підприємців.

Захід проходив у Володимирській міській раді 15 вересня. Про це пишуть на сторінці міськради.

«Як відомо, нещодавно набрав чинності закон №3219, який зобов’язує представників бізнесу за виключенням 1 групи ЄП з 1 жовтня 2023 року застосовувати РРО чи ПРРО у здійсненні господарської діяльності. Відтак семінар організували, аби допомогти підприємцям розібратися у тонкощах законодавства, а також обрати електронний сервіс з яким буде зручно працювати», – Йдеться у публікації.

У заході взяли участь фахівці Головного управління Державної податкової служби у Волинській області, начальник Володимир-Волинської податкової інспекції Богдан Шинкарчук та представники фірм, що пропонували продаж та встановлення ПРРО і РРО.

У семінарі узяли участь 35 підприємців, які отримали актуальну інформацію щодо особливостей застосування реєстраторів обліку готівкових операцій і змогли поставити свої питання.

Коментар
03/10/2023 Вівторок
03.10.2023