«За станом здоров'я»: чиновник з Володимира поїхав у закордонне відрядження й не повернувся

19 Вересня 2023, 13:45
Сергій Коба 939
Сергій Коба

Директор комунального підприємства «Володимиртепло» Сергій Коба минулого тижня поїхав у відрядження в Литву та досі не повернувся.

Вже за кордоном керівник підприємства написав заяву про звільнення де вказав причину – «за станом здоров'я», інформує журналістка Район.Володимир.

З відрядження чиновника чекали у п'ятницю.

«Сергій Коба на минулому тижні виїхав у відрядження разом з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком та представниками інших комунальних підприємств громади у Литву. В п'ятницю він мав повернутися з відрядження. Того ж дня на моє ім'я на електронну скриньку надійшла заява директора підприємства та депутата міської ради Сергія Коби про звільнення, у зв'язку зі станом здоров'я», – повідомив міський голова Ігор Пальонка на брифінгу з представниками місцевих ЗМІ. 

Коба згодом зателефонував міському голові, та сказав, що не має здоров'я обіймати цю посаду. Наразі зв'язатися з уже колишнім керівником «Володимиртепло» ніхто не може. 

Ігор Пальонка додав, що днями він власноруч написав заяву у поліцію про те, що депутат міської ради, який виїхав за кордон у службове відрядження, не повернувся в Україну у конкретно встановлені терміни. 

Район.Володимир удалося поспілкуватися з представниками комунальних підприємств, які були разом з Кобою у відрядженні. Кажуть, ще у Варшаві він скаржився на проблеми зі здоров'ям, навіть їздив на огляд у місцеву клініку. Проте в Литву з колегами Коба таки поїхав. За день до завершення візиту попрощався з колегами й поїхав, з його слів, у Польщу.

Виконувати обов'язки керівника «Володимиртепло» буде головний інженер Сергій Приступа.

Читайте також: Обіцяв «вирішити» земельне питання: депутата Волинської обласної ради затримали на хабарі у 35 тисяч доларів

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром