На благодійному заході у Володимирі зібрали понад 20 тисяч для військових

03 Жовтня 2023, 11:15
Благодійний захід у Володимирі ФОТО 698
Благодійний захід у Володимирі

У Володимирі до Дня захисників і захисниць України відбувся благодійний захід «Козацькому роду нема переводу». На дійстві збирали кошти на допомогу ЗСУ.

Захід проходив 1 жовтня у Слов’янському парку. Про це пишуть на сторінці міськради.

На дійстві були цікаві майстер-класи, фотозони, показові виступи, виставки, концерт та різні атракції для відвідувачів будь-якого віку.

Відбулись показові виступи та майстер-класи від школи бойового гопака «Шаблезуб». Майстеркласи для дітей із виготовлення оберега для захисників у вигляді ангелів провели працівники бібліотек міста.

Окрім цього, працювали фотозони з перевдяганням у традиційний український одяг від центру культурних послуг. Також діяла фотозона від дитячої музичної школи «Музичне фото» та патріотична локація від міжшкільного ресурсного центру.  

Наймолодші відвідувачі мали можливість долучитись до колективної патріотичної розмальовки для ЗСУ, яку організувала художня школа імені Миколи Рокицького та спробувати зіграти на музичних інструментах, які презентувала музична школа.

Гарячим чаєм та смаколиками пригощали на затишній локації університету третього віку. Працівники центру позашкільної освіти частували усіх охочих справжнім козацьким кулешем.

На благодійному заході була розміщена фотовиставки Іванни Біловус «Обличчя нашої Незалежності» та картини місцевих майстрів, які були виставлені як лоти у благодійному аукціоні «Коли говорять гармати, музи не мовчать».

Під час дійства проходив концерт за участю народних аматорських театрів «Відродження» та «Різнобарв’я», а також виконавців та колективів ЦКП і дитячої музичної школи.

Загалом вдалось зібрати 20 453 гривні, які будуть спрямовані на портативну зарядну станцію для військовослужбовців 14-ї ОМБр.

Коментар
07/12/2023 Четвер
07.12.2023