У Володимирі з днем народження привітали сина загиблого військового Сергія Сучкова

02 Листопада 2023, 13:57
Із днем народження привітали сина загиблого військового ФОТО 737
Із днем народження привітали сина загиблого військового

У Володимирі з восьмим днем народження привітали сина загиблого захисника Сергія Сучкова Дениса.

Привітати хлопчика і вручити йому подарунки прибула в гімназію №7 керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк 1 листопада. Про це пишуть на сторінці міськради.

«Ти завжди позитивний і усміхнений, будь щасливий, здоровий. Рости гарним помічником для своєї мами, добре навчайся, мрій і нехай усі твої мрії збуваються», – побажала пані Ірина імениннику.

У серпні цього року Президент України Володимир Зеленський вручив Зірку Героя України родині Сергія Сучкова.

Довідково: найвищої державної нагороди Герой України командир розвідувального взводу старший лейтенант Сергій Сучков удостоєний посмертно. Третього травня 2022 року під час масованого артобстрілу він зумів вивести свою розвідувальну групу в безпечне місце, але сам героїчно загинув.

Підрозділ під керівництвом 53-річного володимирчанина здійснював розвідку сил противника на різних напрямках виконання бойових завдань. Завдяки героїчним та відважним діям офіцера 25 березня було відбито атаки ворога, зупинено його просування та звільнено населений пункт Благодатне, що на Миколаївщині.

Окрім ордену «Золота Зірка», старший лейтенант Сергій Сучков удостоєний також ордену «За мужність» ІІІ ступеня. Поховали Героя на Федорівському кладовищі у Володимирі.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром