Представники міської ради Володимира побували на Німецько-Українській конференції

20 Листопада 2023, 14:16
Конференція муніципальних партнерств ФОТО 313
Конференція муніципальних партнерств

Представники виконавчого комітету Володимирської міської ради спільно з представником партнерського міста Цвікау Свеном Дітріхом взяли участь в німецько-українській конференції муніципальних партнерств.

Зустріч проходила з 13 по 15 листопада у місті Лейпциг що у Німеччині. Про це пишуть на сторінці Володимирської міської ради.

Від міської ради Володимира на конференції побував заступник міського голови Андрій Гудим та начальниця відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець.

Основні теми конференції – солідарність і підтримка України німецькими громадами та їх участь у відбудові. А основний меседж конференції в тому, що допомога Німеччини для України продовжуватиметься і надалі, як гуманітарна, так і військова.

Привітали учасників заходу президенти Німеччини та України – Франк-Вальтер Штайнмаєр та Володимир Зеленський онлайн. Участь у конференції взяв Віталій Кличко – мер міста Києва, голова асоціації міст України. Місто Лейпциг та Київ є прикладом надійного партнерства, якому вже 62 роки.

Доповідачі конференції у своїх виступах наголошували на важливості підтримки Німеччини для України, в тому числі через міжмуніципальні партнерства, тому спільні зусилля партнерств мають бути спрямовані на початок відбудови України та пришвидшення перемоги над агресором.

По закінченню конференції представники Володимир-Волинської МТГ та представник партнерського міста Цвікау мали нагоду поділитися успішним досвідом 10-річної співпраці зі слухачами радіоканалу «MDR.de». Цвікау активно підтримує Володимирську громаду з першого дня повномасштабного вторгнення гуманітарними вантажами та реалізацією спільних проєктів. Протягом 2021-2023 років Володимир і Цвікау реалізували 4 проєкти та подали заявку на фінансування чергового проєкту.

«Такі заходи є чудовими майданчиками для розвитку чинної партнерської взаємодії та налагодження нових партнерств, адже зараз дуже важливо підтримувати комунікацію та спільно працювати для нашої перемоги і якнайшвидшої інтеграції до європейської спільноти», – зазначають учасники конференції.

Коментар
07/12/2023 Четвер
07.12.2023