У Володимирі попрощались з молодшим сержантом Анатолієм Кулясом

20 Листопада 2023, 14:36
Чин похорону над військовим ФОТО 327
Чин похорону над військовим

У Володимир-Волинській громаді попрощалась з 23-річним військовим Анатолієм Кулясом. Молодший сержант був мешканцем села Новосілки.

Чин похорону над захисником відбувся 19 листопада. Про це пишуть на сторінці міськради.

У липні 2020 року Анатолій вступив у лави ЗСУ і протягом трьох років ніс важкий хрест захисту своєї батьківщини. 13 листопада захисник загинув внаслідок ворожого вогню на лінії фронту. У молодого чоловіка залишилась дружина та маленький син. Попрощатись із військовим зібрались рідні, друзі та брати по зброї загиблого.

«Сьогодні наше місто, наша громада, вся країна втратили не лише справжнього патріота, але й благородного серця, сильного духом чоловіка. Його самовідданість, сміливість та героїчність віддзеркалюють найкращі якості нашого народу. Загиблий був не лише військовим, він був сином, батьком, чоловіком, другом для багатьох. Його втрата – це біль, який ми відчуваємо разом із вами, рідними», – у прощальному слові звернувся до присутніх міський голова Ігор Пальонка.

Анатолія Куляса поховали з усіма військовими почестями на кладовищі села Новосілки поруч із могилою загиблого тестя – прикордонника Миколи Ткачука, який загинув на війні минулого року.

Коментар
07/12/2023 Четвер
07.12.2023