У Володимирі відкрили молодіжний центр

20 Листопада 2023, 17:45
Відкриття молодіжного центру ФОТО 256
Відкриття молодіжного центру

У Володимирі відбулось офіційне відкриття молодіжного центру – простору для підтримки ініціатив активної молоді та її розвитку.

Урочистий захід відбувся 17 листопада, у День студента та Всесвітній день громадських організацій. Молодіжний центр Володимира розмістився у частині приміщення центру культурних послуг, по сусідству із туристично-інформаційним центром. Про це пишуть на сторінці Володимирської міської ради.

На урочистий захід з нагоди відкриття нової установи завітав міський голова Ігор Пальонка, начальниця відділу молодіжної політики Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОДА Анна Герасимюк, директорка Волинського обласного молодіжного центру Яна Романюк, начальник відділу молодіжної політики та спорту Володимирського міськвиконкому Вячеслав Петрук, а також члени молодіжної ради Володимира, активні студенти та молодь із Луцька, Підгайців, Нововолинська та Рожища.

«Запит про створення подібного простору у місті подали юні володимирчани, котрі пройшли спеціальне опитування, за результатами якого 64 відсотки висловились за відкриття у Володимирі молодіжного центру. Головна місія такої установи – об’єднувати, розвивати та підсилювати молодь Володимир-Волинської міської територіальної громади шляхом неформальної освіти, змістовного дозвілля та підтримки молодіжних ініціатив», – Йдеться в публікації.

Ще до офіційного відкриття молодіжного центру у його стінах уже проведено низку цікавих заходів – зокрема, презентацію книги місцевої письменниці Віталіни Макарик, квест для вчителів історії, Хелловін, арттерапію, тренінги та кілька засідань молодіжної ради.

«Простір молодіжного центру відкритий для будь-яких гарних ініціатив молоді. Для цього тут готові надати робочий простір, здійснити технічне забезпечення, а також допомогти у написанні та реалізації проєктів для залучення грантових коштів», – зазначила директорка центру Маргарита Приймачук.

Принагідно Ігор Пальонка привітав молодих людей, які нині здобувають освіту, із Днем студента та вручив подяки міського голови за високі успіхи в навчанні, активну участь у студентському самоврядуванні та суспільному житті громади студентам Володимир-Волинського фахового коледжу Каріні Гуль, Миколі Гусаку, Іллі Ковальчуку, студентам Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради Тетяні Леоновій, Іллі Поліщуку, Назарію Романчуку та здобувачам освіти Володимир-Волинського центру професійної освіти Владиславу Никончуку, Дарині Сахарук та Олені Радчук.

«Завдяки спільним зусиллям місцевої влади та активних молодих людей у нашому місті вдалось створити цей чудовий простір. Вірю, що тут народжуватимуться нові креативні ідеї, зростатиме та розвиватиметься молодь, якій в майбутньому творити та розбудовувати нашу державу й нашу громаду», – зазначив міський голова Ігор Пальонка у вітальному слові.  

Очільниця відділу молодіжної політики ОДА Анна Герасимюк вручила грамоти Волинської обласної державної адміністрації голові молодіжної ради Володимирської міської ради Євгену Кузіну та фахівчині по роботі із молоддю Марії-Вікторії Смолярчук.

На завершення заходу усі гості, які завітали на відкриття центру, мали можливість написати свої побажання новоствореній установі та висловити своє бачення її подальшого розвитку.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром