Володимирський центр соціальної служби долучився до інформаційної кампанії «Подолаємо насильство разом»

29 Листопада 2023, 12:19
Інформаційна кампанія «Подолаємо насильство разом» ФОТО 162
Інформаційна кампанія «Подолаємо насильство разом»

Представники Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості провели інформаційну кампанію «Подолаємо насильство разом».

Захід відбувся 28 листопада 2023 року на митному пропуску «Устилуг». Про це пишуть на сторінці міської ради Володимира.

До проведення акції долучились працівники Володимирського центру соціальних служб, Володимирського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області та Державної прикордонної служби.

Громадян закликали реагувати на випадки насильства, не замовчувати їх, не приховувати та не проходити повз. Розповіли, як правильно діяти у випадках, якщо ви стали свідком або жертвою насильства, куди звертатись і де шукати підтримки.

«Таку масштабну проблему, як насильство, можна подолати лише об’єднавши зусилля, забезпечивши комплексний підхід до їх вирішення: запобігати наступним випадкам насильства, притягуючи до відповідальності кривдників та надавати якісну кваліфіковану допомогу тим, хто її потребує», – йдеться в дописі.

Довідково: щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», мета якої – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

 

 

Коментар
21/02/2024 Середа
21.02.2024