Снігопад у Володимирі: комунальники другу добу ліквідовують наслідки негоди

29 Листопада 2023, 19:45
Снігопад у Володимирі ФОТО 512
Снігопад у Володимирі

Вже другий день на дорогах Володимир-Волинської громади працює снігоочисна техніка КП «Полігон». Комунальники чистять від снігу дороги та вулиці, посипають їх піщано-сольовою сумішшю.

До виконання робіт залучили сім одиниць техніки. Це вантажівки та тракторці з навісним снігоочисним обладнанням, мінітракторець для чищення пішохідних доріжок, повідомили Район.Володимир у комунальному підприємстві. 

Дороги та вулиці чистять переважно вночі, адже саме тоді спадає інтенсивність руху автомобільного транспорту.

А вранці чистити від снігу зупинки громадського транспорту, вузькі тротуари, острівці безпеки, пішохідні переходи беруться двірники комунального підприємства.

«Другу добу ми працюємо у посиленому режимі. Наразі сильні снігопади вже припинилися, тому намагаємось якнайшвидше прибрати громаду. Снігоочисна техніка виїжджає на дороги і вулиці громади вже після того, як спадає інтенсивність руху. Чистимо спочатку головні транспортні артерії міста, далі бічні вулиці, тротуари. Звісно, кожен хоче, аби його вулицю/провулок почистили якнайшвидше. Але дива не буде, водночас всі вулиці громади почистити не вдасться. Тим більше негода у ці дні встановила рекорд на Волині щодо висоти снігового покрову. Техніка є, вона працює. Маємо також чим посипати. А людей, як зрештою, і на інших комунальних підприємствах, не вистачає. Вже який день сідаємо із заступником за кермо спецтехніки і чистимо дороги. Для тих, хто якимось чином хоче образити чи принизити комунальників, скажу: писати гнівні коментарі, сидячі біля  каміна в теплих капцях, справа легка і нехитра. Власні спостереження показують, що більшість з тих коментаторів не здатні відмести сніг навіть від своїх воріт», зазначив директор підприємства Володимир Собіпан. 

Комунальники Володимира просять водіїв бути обачними на дорогах та паркувати свій транспорт у спеціально відведених місцях. Не варто залишати свої авто на перехрестях вулиць, обабіч пішохідних доріжок чи на зупинках громадського автотранспорту. Це перешкоджає роботі спецтехніки комунального підприємства.

Нагадаємо, восени у Володимир-Волинській громаді для Комунального підприємства «Полігон» придбали нову техніку.

 

Коментар
21/02/2024 Середа
21.02.2024