У Володимир-Волинській громаді розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

29 Листопада 2023, 19:27
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 374
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, правознавства, польської мови та літератури серед учнів закладів загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської територіальної громади.

Конкурс проходив 25 листопада. Про це пишуть на сторінці Володимирської міської ради.

«Олімпіади – це свого роду конкурсні іспити, які проводяться у школах, громадах, щоб виявити здібних учнів з максимальним потенціалом, талантами та IQ. Це можливість учневі вивчити свої сильні сторони, проявити логічне мислення та наукові здібності», – йдеться у публікації.

За рішенням журі та оргкомітету ІІ етапу олімпіад, визначили та нагородили грамотами управління з гуманітарних питань учнів закладів загальної середньої освіти громади за отримані перші місця з таких предметів:

  • Інформаційні технології: Валентина Хоміна (8 клас ліцею №1), Володимира Подлевського (9 клас ліцею №1), Дарію Швайковську (10 клас ліцею №1), Іллю Оніщука (11 клас ліцею №1);
  • Правознавство: Костянтина Ткачука (ліцей №3), Богдана Демчука (ліцей №5), Юлію Жулковську (ліцей №5);
  • Польська мова та література: Уляну Сохацьку (9 клас гімназії №7), Артура Шкринду (10 клас гімназії №7), Яну Кіяк (11 клас ліцею №1).

«Бажаємо переможцям ІІ етапу результативно виступити у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році», – додає керівництво громади.

Коментар
21/02/2024 Середа
21.02.2024