Вільні залишки з бюджету Володимирської громади: на що спрямують 400 мільйонів гривень

24 Січня 2024, 09:45
Приміщення майбутнього реабілітаційного центру 300
Приміщення майбутнього реабілітаційного центру

У бюджет Володимирської громади цього року надійде близько 400 млн гривень вільних залишків. 

Кошти планують витратити на допомогу військовим, будівництво реабілітаційного центру та будівництво укриття ліцею ім. О.Цинкаловського. Про це на брифінгу 23 січня повідомив очільник громади Ігор Пальонка, інформує Район.Володимир.

«Маємо три пріоритети. Перший – підтримка військових, тому наразі збираємо пропозиції від військових формувань. Другий – реабілітаційний центр для воїнів. За інформацією керівника ТМО, на цьому тижні має бути експертний висновок, після чого оголосять тендер на проведення робіт. Питання виділення коштів на цей об’єкт розглядатиметься на сесії в лютому. Третій пріоритет – укриття гімназії ім. О. Цинкаловського. Висновки експертизи вже є, наступного місяця плануємо оголошувати торги», розповів міський голова. 
В громаді також хочуть завершити роботи, які почали того року і не завершили. Йдеться про кілька доріг та двори на Ковельській, 73 і Луцькій, 101.
«Буду переконувати депутатів і щодо необхідності завершення робіт у басейні, бо і військові про це просять. Там перекрили дах, ремонтують чашу, міняють систему очищення води. Якщо не буде збоїв з постачанням, підрядники обіцяють, що до кінця лютого басейн має запрацювати», зазначив Ігор Пальонка.
На брифінгу також зачепили питання надання приміщення для ветеранського хабу у місті. 
«Плануємо ветеранам виділити невелике приміщення на вулиці Івана Франка, 8. Але на майбутнє обговорюємо можливість віддати приміщення колишньої «червоної» школи (вул.Драгоманова) під ветеранський хаб і ГО «Крила матері». Наразі працюємо над розплануванням наявної площі, щоб можна було задовольнити потреби обох громадських організацій», зазначив очільник громади.
Нагадаємо, восени минулого року на одній з сесій міської ради до присутніх депутатів звернувся представник нещодавно створеної у Володимирі ветеранської організації військовослужбовців Віктор Вільчинський, який озвучив пропозицію створити у місті спеціальний хаб для бійців-ветеранів. Облаштувати місце, де б ветерани-військовослужбовці могли збиратись для спілкування та проводити зустрічі з психологами, на думку представників організації, можна у приміщенні колишньої початкової школи №1 на вулиці Драгоманова.  

 

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром