У Володимирі обговорили створення ради ветеранів

12 Лютого 2024, 13:11
Обговорення створення ради ветеранів ФОТО 138
Обговорення створення ради ветеранів

Члени комісії з питань співпраці в рамках реалізації проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині», на чолі з керуючою справами міськвиконкому Іриною Лошенюк узяли участь в зустрічі на тему «Ветеранська політика. Роль держави і громад у її формуванні».

Захід проходив 9 лютого в онлайн-форматі. Про це пишуть на сторінці Володимирської міської ради.

На зустрічі обмінювались досвідом та формували бачення щодо створення Ради ветеранів у Володимир-Волинській міській територіальній громаді. До спілкування у режимі відеоконференції з експертом Костянтином Татаркіним, який є ексрадником Міністра у справах ветеранів та керівником директорату Мінветеранів, долучились засновники на активісти громадських організацій «Крила матері» та «ВетеранХаб».

Модерувала захід координаторка проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині» у Володимир-Волинській громаді, виконавча директорка громадської організації «Агенція регіонального розвитку Прибужжя» Ірина Пикалюк. Зі вступним словом виступила виконавча директорка громадської організації «Волинський Інститут Права», керівниця даного проєкту Ірина Гайдучик.

Костянтин Татаркін розкрив у форматі презентації тему ветеранської політики в Україні, а також ролі держави та громад у її формуванні. Порушили під час зустрічі важливе питання адаптації бійців після війни.

Насамкінець відбулось загальне обговорення щодо того, що саме можна реалізувати у Володимир-Волинській громаді, аби допомогти ветеранам адаптуватись до цивільного життя та реалізувати себе професійно.

«У підсумку, учасники обговорення зійшлись на думці, що напрацьовувати шляхи розв’язання цих та інших проблемних питань, що стосуються ветеранської політики, варто в межах взаємодії із Радою ветеранів, яку необхідно створити у нашій громаді», – йдеться в дописі.

Довідково: проєкт «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині» реалізовує ГО «Волинський Інститут Права» за підтримки USAID «ГОВЕРЛА», з метою узгодженого та прозорого прийняття рішень з розробки інструментів владно-громадської комунікації та взаємодії у громаді. В межах даного проєкту у Володимир-Волинській громаді створено спеціальну комісію як тимчасовий дорадчий орган, члени якого працюватимуть на забезпечення реалізації завдань проєкту та напрацьовуватимуть відповідні проєкти документів.

Коментар
21/02/2024 Середа
21.02.2024