У Володимирі перевірили 12 обʼєктів на легалізацію заробітної плати

16 Лютого 2024, 16:24
У Володимирі перевіряли легалізацію заробітної плати ФОТО 186
У Володимирі перевіряли легалізацію заробітної плати

На Володимирщині робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення вийшла до господарюючих суб’єктів громади, щоб надати консультації та провести інформаційно-роз’яснювальну роботу. Розглянули питання оформлення трудових відносин, дотримання соціальних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня середньої заробітної плати, своєчасністю сплати податків та нарахувань.

Усі члени групи мали можливість проконсультувати підприємців в межах своєї компетенції та надати відповіді на питання, що їх хвилюють. Про це пишуть на сторінці міськоїї ради.

Фахівці обстежили 12 об’єктів торгівлі та надання послуг на вулиці Устилузькій. Не всі працівники, що перебували на робочих місцях, надали відповідні документи про законне здійснення діяльності. Однак у ході проведених співбесід із суб’єктами господарювання встановлено, що всі працівники офіційно оформлені  згідно з чинним законодавством.

«Робота у цьому напрямку у громаді триватиме постійно. А тому переконливо просимо суб’єктів господарської діяльності забезпечити наявність на робочих місцях трудових договорів (ксерокопій) з найманими працівниками, виписок (ксерокопій) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, документів, що посвідчують особу», – йдеться в дописі.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром