У Володимир-Волинській громаді із днем народження привітали батька загиблого військового

У селі Заріччя Володимирської громади із днем народження привітали батька загиблого військового Миколи Бондарука.
Сві 57-й день народження іменинник відзначав 15 квітня. Про це пишуть на сторінці міськради у фейсбуці.
Із поздоровленнями з нагоди іменин до Петра Віталійовича додому завітав секретар Володимирської міської ради Іван Юхимюк. Чоловіку вручили подарунок та привітали від імені міського голови, депутатського корпусу та усієї Володимир-Волинської міської територіальної громади.
«Щоб недаремно наші хлопці і дівчата голови свої клали на полі бою», – додав Іван Михайлович.
Довідково: навідник 3-го механізованого батальйону 51-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат Микола Бондарук став першим загиблим у нашому районі – ще на самому початку російсько-української війни.
Був мобілізований до лав Збройних Сил України 10 квітня 2014 року. Разом із підрозділом у травні 2014 року ніс службу на блокпості № 10 поблизу смт Ольгинка Волноваського району. Уранці 22 травня блокпост був атакований проросійськими бойовиками «ДНР», які під’їхали на інкасаторських машинах та почали несподіваний масований обстріл українських позицій.
Указом Президента Микола Бондарук посмертно нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни», відповідно до рішення обласної ради, бійцю присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно), у холі Володимир-Волинського агротехнічного коледжу та на фасаді ліцею № 1 міста відкрито пам’ятні дошки на честь Героя. У фоє головного адміністративного корпусу ПАТ “Волиньобленерго” є куточок пам’яті працівників підприємства, серед яких і Микола Бондарук.
Поховали Героя на кладовищі рідного села Заріччя.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром