Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Візерунком стали символи Вкраїни: Володимир приєднався до вишиваного флешмобу

15:00 17.05.2018
942

Володимирчани активно долучились до святкування Всесвітнього дня вишиванки, одягнувши 17 травня вишивані українські строї.

На вулицях княжого міста у вишиванках можна було побачити малечу, студенство, молодь та літніх людей...Різнобарвні - білі, блакитні, червоні, з чорно-червоною вишивкою, яскравими соняхами та різнокольоровими китицями...Це далеко не весь перелік того, що можна було побачити у Володимирі у Всесвітній день вишиванки.

Майже в кожній установі, навчальному закладі чи на підприємстві у цей день вирішили приєднатися до флешмобу «Вишивана Україна в центрі Європи», який був організований у рамках святкування Дня Вишиванки.

Довідково:

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006-му році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Район.Володимир-Волинський теж вирішив приєднатися до флешмобу, але, як то кажуть, перебуваючи по ту сторону фотооб'єктиву.

Ось що з того вийшло.

Найбільш чисельними учасниками флешмобу стали колективи Володимир-Волинської райдержадміністрації та районної ради.У мерії Володимир-Волинського у цей день також приєдналися до флешмобу. Як сам колектив так і ті, хто цього дня у справах навідався до міської ради.
Колектив Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості теж приєднався до флешмобу.

Більше того, цьогоріч колектив на повну використав усі привабливі локації, які з'явилися у них після новосілля у новозбудованому приміщенні Центру зайнятості.

Дивіться, що з цього вийшло!

Колектив Центру надання адміністративних послуг у Володимирі-Волинському теж став цього дня частинкою флешмобу - «Вишивана Україна в центрі Європи»


;
Коментарі
21 серпня
Вчора
19.08.2018
18.08.2018
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин