Військові отримали партію дронів, придбаних за кошти Володимир-Волинської громади

10 Травня 2024, 14:20
Військові отримали партію дронів, придбаних за кошти Володимир-Волинської громади 314
Військові отримали партію дронів, придбаних за кошти Володимир-Волинської громади

Захисники 14 ОМБр та 100 ОМБр отримали партію мавіків, які придбали за кошти Володимир-Волинської громади.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав голова громади Ігор Пальонка.

«Передали хлопцям та дівчатам вітання з дому та необхідне їм під час виконання бойових завдань обладнання. Зокрема, для 14 бригади доставили 35 квадрокоптерів DJI Mavic 3 та 9 дронів DJI Mavic 3 Thermal, а для «сотки» – 10 дронів DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo та 10 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Thermal.

Загальна вартість обладнання, яке закупила Володимирська міська рада становить понад 7,2 мільйона гривень.

Приємно було вкотре зустрітись з командуванням обох військових з’єднань – командиром 100-ї ОМБр Русланом Ткачуком та командиром 14-ї ОМБр Олексієм Трубніковим. Поспілкувались про ситуацію на фронті та актуальні потреби військових. Нині, як кажуть обидва командири, найбільше потребують на фронті засобів РЕБ.

Обговорили з Олексієм Трубніковим питання відкриття рекрутингового центру у Володимирі. Наразі уже підбираємо приміщення під офіс, де надаватимуть усю необхідну інформацію охочим долучитись до лав «князівської» бригади. Попри обмежений, у порівнянні з минулим роком, фінансовий ресурс бюджету, продовжуємо допомагати нашим захисникам», – йдеться у дописі.

Міський голова зазначив, що у 2024 році з бюджету громади на підтримку Сил безпеки та оборони виділено уже 167,9 мільйона гривень.

Нагадаємо, Громадський моніторинг України оприлюднив інформацію, що у Володимир-Волинській громаді за два роки війни за бюджетні кошти придбали 22 БпЛА для військових. На їх закупівлю витратили 2,8 мільйона гривень. 

 

 

Коментар
22/06/2024 П'ятниця
21.06.2024