Держаудитслужба знайшла порушення на одному з підприємств Володимира: йдеться про мільйонні збитки

22 Травня 2024, 14:30
КП «Володимиртепло» 722
КП «Володимиртепло»

Державна аудиторська служба заявила про серйозні фінансові порушення на КП «Володимиртепло». 

Матеріали перевірки будуть передані правоохоронним органам, інформує БУГ, посилаючись на відповідь Державної аудиторської служби, яка провела виїзну планову ревізію фінансово-господарської діяльності КП «Володимиртепло» за період з 1 червня 2021 року по 31 грудня 2023 року. 

Зокрема, аудиторська служба встановила, що КП «Володимиртепло» здійснило оплату за дерев’яну тріску (соснову) без фактичного її отримання, що призвело до матеріальної шкоди на суму 2,7 мільйона гривень.

Окрім того, при виконанні робіт з реконструкції котелень у Володимирі було завищено вартість виконаних будівельних робіт на суму 274,5 тисячі гривень.

Також зазначають, що підприємство втратило можливість отримати доходи від реалізованих товарно-матеріальних цінностей та наданих послуг на суму майже 1,2  мільйона  гривень через неналежне проведення претензійно-позовної роботи.

Також підприємство всупереч паспорту бюджетної програми закупило легковий автомобіль замість автомобіля для аварійно-відновлювальних робіт, що призвело до нецільового використання бюджетних коштів на суму 1,6 мільйона гривень. 

Було встановлено порушення законодавства про закупівлі, оскільки підприємство здійснило закупівлю вантажного автомобіля на суму 4,7 мільйона гривень без застосування визначеної законодавством процедури «відкритих торгів».

Після ревізії КП «Володимиртепло» надіслали вимоги щодо усунення порушень та повернення використаних не за цільовим призначенням коштів на суму понад 1,6 мільйона гривень  до міського бюджету. 

Матеріали ревізії Держаудитслужба у квітні 2024 року передала до Управління стратегічних розслідувань у Волинській області Національної поліції України для розгляду та прийняття рішення відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України. 

Нагадаємо, Державна аудиторська служба розпочала перевірку підприємства після того, як колишній директор комунального підприємства «Володимиртепло» Сергій Коба поїхав у відрядження в Литву та не повернувся. Вже за кордоном керівник підприємства написав заяву про звільнення де вказав причину – «за станом здоров'я».

З того часу обов'язки керівника «Володимиртепло» виконує Сергій Приступа.

Міський голова Ігор Пальонка на одному з брифінгів повідомив, що нового директора КП «Володимиртепло» призначать одразу ж після аудиторської перевірки. 

Читайте також:  «За станом здоров'я»: чиновник з Володимира поїхав у закордонне відрядження й не повернувся

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024