Квіти, подяки та відзнаки: у Володимирі відбулося свято обдарованої молоді «Зоряний олімп»

25 Травня 2024, 12:45
У Володимирі відбулося свято обдарованої молоді «Зоряний олімп» 474
У Володимирі відбулося свято обдарованої молоді «Зоряний олімп»

У центрі культурних послуг Володимира 24 травня відбулась церемонія вручення нагород «Зоряний олімп» кращим учням  громади, а також їхнім вчителям, тренерам та наставникам.

Заслужені нагороди дітям та їхнім наставникам вручив міський голова Володимира Ігор Пальонка, інформують на сайті громади.
«Дякую у першу чергу нашим захисникам та захисницям, які нині на лінії фронту боронять нашу країну і роблять усе, аби ми мали змогу ростити дітей та розвивати їхні таланти на мирній території. Щиро дякую усім, хто наполегливо працював упродовж цілого року – навчав, навчався, тренувався, відточував свої уміння, що дало свої плоди у вигляді перемог на конкурсах, олімпіадах та змаганнях. Уся громада пишається вами та вашими здобутками», – звернувся міський голова до присутніх на святі. 
Привітала дітей і дорослих начальниця управління з гуманітарних питань Оксана Бігун, яка подякувала усім освітянам за напружену та плідну командну роботу, що дала результати у вигляді перемог їхніх учнів в олімпіадах та змаганнях різних рівнів. У порівнянні з минулим роком їхня кількість значно зросла, адже якщо торік було 129 нагороджених учнів та вчителів, то цього року – майже 200.
Під час заходу подяками міського голови, пам’ятними статуетками «Зоряний олімп» та грошовими винагородами відзначено 94 учнів, які стали призерами обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань, а також 52 педагоги та тренери, які їх підготували. Вручено також 17 командних відзнак.
Найбільше нагороджених у ДЮСШ – цьогоріч високих результатів досягли більше пів сотні юних спортсменів, 11 тренерів та 3 команди. Серед закладів загальної середньої освіти громади найбільше відзнак отримали представники ліцею імені О. Цинкаловського – 13 учнів, 11 педагогів та одна команда. З ліцею №1 нагородили 9 учнів, 7 вчителів та одну команду. Ліцей №2 цьогоріч має одного нагородженого учня та одного вчителя. Ліцей №3 – 7 учнів та 8 вчителів. Ліцей №5 – 4 учні, 3 учителі та дві команди. У Суходільському ліцеї двоє нагороджених учнів та два вчителі. У гімназії №7 – 2 учні, 3 вчителі та 2 команди. У ЦПО – 3 учні, 6 педагогів та 8 команд.

Доповнили свято відзначення кращих із кращих “Зоряний олімп” пісенні та музичні виступи вихованців Центру позашкільної освіти.

Нагадаємо, у ліцеях Володимирської громади останній дзвоник пролунає 31 травня. Також визначились із датами проведення випускних у 9 та 11 класах.

 

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024