У Володимира з’явиться нове місто-побратим

27 Травня 2024, 08:50
У Володимира з’явиться нове місто-побратим 1566
У Володимира з’явиться нове місто-побратим

У режимі відеоконференції відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Володимирською міською радою та Бахмутською міською військовою адміністрацією.

Меморандум про партнерство підписали на минулому тижні міський голова Ігор Пальонка та начальник Бахмутської міської військової адміністрації Олексій Рева, інформують на сайті міста.

У підписанні документу про співпрацю також узяли участь заступник міського голови Андрій Гудим, керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк, секретар міської ради Іван Юхимюк та головна спеціалістка відділу міжнародної діяльності та туризму Анна Кравчук.

Нагадаємо, що три місяці тому відбулась перша зустріч та знайомство керівництва громади Володимира з колегами із Бахмута, які попередньо звернулись із листом про намір налагодити співпрацю. Під час спілкування обидві сторони домовились, що після підписання меморандуму будуть працювати за кількома напрямками, зокрема в частині реалізації спільних проєктів та обміну спортсменами й діячами культури.

«Будемо старатися робити усе можливе і неможливе, аби у межах нашої співпраці максимально допомогти вам у різних напрямках. Сподіваємося, що усе задумане вдасться реалізувати, а мешканці Бахмута завдяки цій дружбі більше дізнаються про Волинь», – зазначив Ігор Пальонка, звертаючись до колег із Бахмута.
Своєю чергою Олексій Рева подякував володимирчанам за підтримку, розуміння, а також висловив впевненість, що підписання меморандуму із волинським містом стане знаковою подією для Бахмуту та 80 тисяч його мешканців, які нині розкидані по всьому світу.

«Підписаний меморандум стане взаємовигідним, адже дасть змогу реалізовувати багато цікавих проєктів, які будуть на користь обом громадам. Дуже радий, що доля зводить нас з такими щирими людьми, які охоче підставили своє плече допомоги і готові з нами йти далі», – підкреслив начальник Бахмутської МВА.

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром