Володимир приймає гостей з міста Бахмут

10 Червня 2024, 12:50
Володимир приймає гостей з міста Бахмут 138
Володимир приймає гостей з міста Бахмут

У Володимирі 10 червня зустріли гостей з Бахмута, яке кілька тижнів тому офіційно стало партнером громади.

Для знайомства та налагодження міжмуніципального партнерства до Володимира завітали старости Покровського старостинського округу Павло Федоренко та Клинівського старостинського округу Юлія Смолярчук, повідомляє міський голова Ігор Пальонка на своїй сторінці у фейсбук.

Візит гостей з Бахмутської міської військової адміністрації, більшість працівників якої нині живуть і працюють у Дніпрі та в інших містах України, розпочався зі спілкування у стінах міської ради. 

«На зустрічі за участі моїх заступників та керівників апарату міської ради обговорили те як нині живуть наші громади та за якими напрямками ми надалі можемо співпрацювати», – повідомив голова Володимирської громади.

Делегація з Бахмута перебуватиме у Володимирі протягом трьох днів, впродовж яких поспілкується з колегами, відвідає низку закладів та об’єктів Володимир-Волинської громади, а також зустрінеться зі своїми земляками, для яких волинське місто стало прихистком з початку війни.

Нагадаємо, наприкінці травня у Володимирі відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Володимирською міською радою та Бахмутською міською військовою адміністрацієюМеморандум про партнерство підписали голова Ігор Пальонка та начальник Бахмутської міської військової адміністрації Олексій Рева.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024